شهرداری تهران و درجه بندی جدید کانون های تبلیغاتی
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵
0 نظر
1707 بازدید

کانون آگهی و تبلیغات افق پرواز وابسته به شرکت تعاونی پیشگامان رسانه و آگهی زبده، موفق به کسب گواهینامه درجه ۳  در زمینه تبلیغات محیطی از شهرداری تهران شد.

به گزارش روابط عمومی پیشگامان رسانه و آگهی زبده، براساس مستندات و کارشناسی های صورت گرفته توسط سازمان زیباسازی شهرداری تهران و طی حکمی از سوی حامد رضایی، معاون برنامه ریزی و توسعه این سازمان، کانون آگهی و تبلیغات افق پرواز، برای گواهی رتبه بندی سال ۹۵ شرکت ها و کانون های تبلیغاتی، واجد شرایط شناخته شده و گواهینامه رتبه ۳  در زمینه تبلیغات برای آن صادر گردیده است.

بنابر این گزارش این گواهینامه براساس سوابق علمی، آموزشی، تبلیغاتی، حجم و گستره فعالیت، سابقه همکاری با شهرداری تهران، گردش مالی و موجودی حسابهای شرکت، تحصیلات و تخصص حرفه ای پرسنل و… اعطا می شود که پس از ارسال مستندات، تیم مشاوری که هرسال طی قراردادی با یکی از دانشگاههای معتبر کشور، انتخاب می شوند با حضور در شرکت مورد نظر به بررسی و راستی آزمایی مستندات اقدام می نمایند. شایان توجه اینکه تیم مشاور شهرداری تهران در دوره جدید از دانشگاه علم و صنعت بوده است.

لازم به ذکر است حداقل رتبه صادره در این ارزیابی ۵ می باشد و حداقل رتبه جهت شرکت در مزایده های شهرداری تهران ۴ می باشد. ضمن آنکه رتبه های ۱ و ۲ صرفا به شرکتهایی اعطا می شود که در سال قبل در مزایده های شهرداری تهران برنده شده و مالک تابلو و فضای تبلیغاتی بوده اند.

 

پرواز
آژانس تبلیغاتی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر