اولین رویداد تبلیغاتی با هدف معرفی هرچه بهتر تعاونی تبلیغات پرواز برگزار گردید.
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶
0 نظر
1467 بازدید

اولین رویداد تبلیغاتی با هدف معرفی هرچه بهتر و بیشتر تعاونی تبلیغات پرواز، پنجشنبه 26 بهمن ماه جاری در محل هتل ارگ یزد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی تعاونی تبلیغات پرواز، در این همایش تبلیغاتی و بازاریابی که با حضور تعدادی از مشتریان آژانس تبلیغات پرواز و جمعی از صاحبان مشاغل آزاد و مدیران روابط عمومی برخی نهادهای دولتی و غیردولتی برگزار شد، در ابتدا مهندس حاتمی نسب ضمن خوشآمدگویی به مدعوین،شرح حال مختصری از آژانس تبلیغاتی پرواز را ارائه نمود. پس از ایشان آقای تقوی، مدیر امور مشتریان آژانس پرواز به معرفی اجمالی شرکت پرواز و فعالیت های آن از جمله تبلیغات پیام کوتاه،تبلیغات محیطی و طراحی کمپین های تبلیغاتی اشاره نمود و در ادامه به تشریح خدمات نوین تبلیغاتی آن و عرصه های تبلیغاتی جدید از جمله تبلیغات ناوگان هوایی به صورت انحصاری توسط این آژانس تبلیغاتی پرداخت.

در بخش دیگری از این همایش دکتر حمیدمحمدی پور در خصوص اهمیت تبلیغات و تبلیغات مدرن در بازار کسب و کار فعلی و نحوه استفاده از ابزار های کلاسیک و مدرن بازاریابی با نگاهی جدید برای توسعه و جذب حجم بیشتری از بازار به ایراد سخنرانی پرداخت که بسیار مورد توجه حاضران قرار گرفت. همچنین سرکار خانم رضایی مدیر واحد پیام کوتاه به معرفی خدمات جدید شرکت در این حوزه از جمله اضافه شدن سیستم پیام صوتی، پرداخت.

شایان ذکر است در پایان این مراسم به دو تن از مشتریان شرکت پرواز که در سال گذشته بیشترین همکاری را با این آژانس تبلیغاتی داشته اند، از طرف مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت، هدایای ویژه ای به رسم یادبود اهدا شد.

تعاون
ناوگان هوایی
ساخت
تبلیغات محیطی
پرواز
آژانس تبلیغاتی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر