اولین گردهمایی کاربران پیام کوتاه شرکت پیشگامان پرواز
پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶
0 نظر
1356 بازدید

در آستانه 26 تیرماه سالروز تاسیس شرکت تعاونی دانش بنیان پیشگامان رسانه و آگهی زبده (پرواز) اولین گردهمایی کاربران پیام کوتاه شرکت پیشگامان پرواز در شهر یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پیشگامان رسانه و آگهی زبده، به مناسبت 26 تیرماه پنجمین سالروز تاسیس شرکت پیشگامان پرواز گردهمایی باشکوهی با حضور مدیر عامل شرکت تعاونی پیشگامان پرواز وهمچنین معاونت بازرگانی و کارشناس فروش پیام کوتاه این تعاونی به همراه جمعی از کاربران و نمایندگان دفتر یزد، صبح روز پنجشنبه 22 تیرماه سال جاری در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در فضایی صمیمانه برگزار شد.

در این گردهمایی دو ساعته، پس از خوش آمدگویی به حضار و ارائه برخی توضیحات و دستاوردهای جدید و مورد نیاز به کاربران، آموزش کامل سامانه پیام کوتاه به صورت کامل ارائه شد و در ادامه با جلسه پرسش و پاسخ به کار خود ادامه داد. همچنین به مناسبت سالروز تاسیس تعاونی تبلیغات پرواز، خدمات و تخفیف های ویژه ای برای کاربران پیام کوتاه و نمایندگان حاضر در جلسه در نظر گرفته شد و هدایایی به رسم یادبود به ایشان اهدا گردید.

شایان ذکر است هدف از برگزار ی این گردهمایی آشنایی بیشتر کاربران با سامانه به روز شده پیام کوتاه و همچنین آشنایی با دیگر خدمات قابل ارائه توسط شرکت پیشگامان پرواز بود که با استقبال خوب حاضران همراه بود.

پیشگامان
پرواز
آژانس تبلیغاتی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر