برج نوردی با جاروبرقی ال جی
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
1238 بازدید

برج‌نوردی با جاروبرقی ال‌جی: ماموریت غیر ممکن

چندی پیش یک شرکت سازنده دوربین های اکشن در آمریکا و شرکت سامسونگ با راه اندازی نمایش های قوی از تخته موج های هوشمند گرفته تا سورتمه های کودکان نوپا در یوتیوب شهرتی بر هم زده اند. حالا ال جی با ابزاری کاملا جدید به بازار رقابت وارد می شود.
شاید شما هم سکانس صعود تام کروز Tom Cruise روی برج خلیفه دبی Burj Khalifa در فیلم مأموریت غیرممکن: پروتکل شبح را به خاطر دارید. گجت‌های مکنده‌ای که تام کروز از طریق آنها می‌توانست برروی شیشه‌های بیرونی برج حرکت کند.

ال جی با مشارکت قهرمان صخره نوردی ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۵، سیرا بلر-کویل، در ویدیویی چالشی با هدف نمایش ایمان و اعتقاد او به محصول ال جی، صعودش از یک آسمان خراش به سبک مرد عنکبوتی را به تصویر می کشد. این صخره‌نورد با کمک دو جارویی که به پشت خود بسته بود توانست مسافت ۱۴۰ متری را در عرض ۳۰ دقیقه از یک برج در سئول کره جنوبی بالا برود و برج‌نوردی کند و دست به خلق سکانس ماموریت غیرممکن زد. این ساختمان با حدود ۱۴۰ متر ارتفاع در منطقه صنعتی بین المللی سونگدو، یک شهر هوشمند در فاصله حدودا ۴۰ مایلی جنوب غربی سئول، پایتخت کره جنوبی، قرار دارد. بلر-کویل فقط با یک بار توقف برای تجدید نیروی مکش، به نوک آسمان خراش رسید.

در شرایطی که این صخره نورد حرفه ای به وسیله طناب های ایمنی کنترل می شد، در راه رسیدن به موفقیت گاهی تعادل خود را از دست می داد: دستگاه های مکش جاروبرقی ال‌جی باید می توانستند وزن این ورزشکار را نیز تحمل کنند. او احتمالا با هر بار برداشتن دستگاه مکش از روی شیشه، باید یکی از آن ها را خاموش می کرد. انجام این کار نوعی جسارت را می طلبد.

لازم به ذکر است خانم Sierra Blair-Coyle صخره‌نورد و مدل ۲۲ ساله لقب زن عنکبوتی را نیز دارد.
 این همکاری با ال‌جی توانست پیامی رسا را برای بازار هدف محصولات خانگی این و بخصوص جاروبرقی ال‌جی شرکت داشته باشد.

مدیران ال‌جی اذعان دارند که با این پروژه از سری CordZero بتوانند، تصویر ذهنی قابل قبول و شهودی (Demonstrate) از قدرت محصولات خود را به یمن دستاوردها و اختراعات تکنولوژی به نمایش بگذارند.

ال جی امیدوار است که این ویدیوی جدید بتواند توجه افراد را به نوآوری فنی وسایل ظاهرا غیر خلاق جلب کند. این نوع تفکر قابل درک است: نمایشی شبیه به آن در حوزه ای که از کمبود خلاقیت رنج می برد، به ندرت دیده می شود و به خوبی Code Zero ال جی را در میان محصولاتی خاص قرار می دهد که فضای فناوری های لذت بخش را محبوب دل ها می کنند.

بر اساس معیار های موجود این کار بسیار موفقیت آمیز بوده است.

امیدواریم با این نمایش از قدرت جاروبرقی، مشکل جارو کردن کنارها و کنج وسایل در خانه نیز حل شود!

image-620x349

ویدئوی خبری صعود این خانم با جاروبرقی ال‌جی را در اینجا ببینید

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر