برگزاری جلسات تخصصی رضوی
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
0 نظر
1293 بازدید

جلسات هماهنگی دوازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاونی تبلیغات پرواز، این جلسات با حضور اتاق فکر جشنواره دوازدهم فیلم کوتاه رضوی یزد و سه نهاد سینمایی کشور شامل بنیاد سینمایی فارابی، مرکز گسترش سینمای تجربی و مستند کشور و انجمن سینمای جوانان ایران برگزار شد.

در این نشستها علی غیاثی، دبیر جشنواره دوازدهم را سیدخلف حوتی نژاد، معاونت فرهنگی و هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، علیرضا دهقان، دبیر تخصصی جشنواره، حمید شرفی، مدیر اجرایی جشنواره و فهمیه سهیلی راد، رییس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد همراهی می کردند.

بنابر این گزارش، علیرضا تابش مدیرکل بنیاد سینمایی فارابی با آرزوی موفقیت برای برگزار کنندگان این جشنواره و اشاره به پیشینه فرهنگی و ولایی استان یزد به عنوان یکی از قدمگاه های  امام هشتم (ع) پیشنهاداتی ر راه اعتلای این حرکت و تبدیل جشنواره به فرهنگ سینمایی جاری در استان یزد ارائه داد و مساعدت همیشگی بنیاد سینمایی فارابی در چهارچوب قانونی را یادآور گردید.

در جلسه دیگری که در دفتر طباطبایی نژاد، رییس مرکز گسترش سینمای تجربی و مستند برگزار گردید، دبیر جشنواره ضمن ارائه شیوه نامه اجرایی جشنواره، از همکاری های مرکز در سال های گذشته قدردانی کرد و طرفین پس از مذاکرات فراوان بر شیوه نامه همکاری در جشنواره جاری به توافق ضمنی رسیدند.

هیئت اعزامی در آخرین جلسه خود ضمن حضور در دفترسیدصادق موسوی، مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، شرح مفصلی از همکاری های ممکن و انجام شده را بیان کردند و در نهایت با تبادل نظرات سازنده و کاربردی به توافقات اولیه در خصوص چندین شیوه فعالیت حمایتی دست یافتند.

شهر هنر و رسانه پرواز
ارشاد
پرواز
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر