تعاونی تبلیغات پرواز برگزیده جشنواره کارآفرینان برتر
پنجشنبه ۰۲ دى ۱۳۹۵
0 نظر
1809 بازدید

تجلیل از پیشگامان رسانه و آگهی زبده به عنوان کارآفرین برتر استان یزد


از شرکت تعاونی دانش بنیان پیشگامان رسانه و آگهی زبده(پرواز) به عنوان کارآفرین برتر استان یزد تجلیل به عمل آمد.


به گزارش روابط عمومی تعاونی تبلیغات پرواز،یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان یزد با حضور مهندس کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،مهندس میرمحمدی استاندار یزد ،صاحبان صنایع و مسئولین استان در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی یزد برگزار گردید و از کارآفرینان برتر استان با اهدای تندیس کارآفرینی تقدیر به عمل آمد.

مهندس کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این مراسم با بیان اینکه در کارآفرینی باید به شرایط فرهنگی و اقلیمی هر منطقه توجه ویژه شود پیشنهاد ایجاد باشگاه کارآفرینی و تعاونی های دانشجویی را مطرح کرد و از علاقه مندان به این حوزه دعوت نمود با جدیت وارد کار شوند.

مهندس میرمحمدی استاندار یزد نیز در سخنانی خواستار توجه جدی به ایده های نو و خلاق شد و از مرکز شتابدهنده نوآوری ، مرکز رشد دانش آموزی و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد به عنوان مراکزی که صاحبان ایده می توانند در آن به رشد و تعالی مدل های فناوری خود برسند نام برد.

همچنین دکتر ریاحی،مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، درباره روند انتخاب کارآفرینان برتر این جشنواره گفت: ریاست بخش استانی شورای سیاستگذاری این جشنواره بر عهده استاندار و بخش ملی بر عهده وزیر تعاون است که در استان یزد در مدت 1.5 ماه 171 شرکت با زمینه اشتغال 19 هزار نفر برای حضور در جشنواره اعلام آمادگی کردند.

وی اضافه کرد: در برگزاری این دوره از جشنواره در قالب سه سطح از ارزیابی شرایط انتخاب برترین ها برنامه ریزی شد و رویکرد امسال جشنواره نسبت به سال‌های قبل تغییر کرده بود به گونه ای که قسمتی از اختیارات استانی به صورت متمرکز در تهران انجام شد تا خطاهای انسانی به حداقل ممکن برسد.مدیرکل تعاون استان یزد شاخص های اصلی برترین ها را خلاقیت ، ریسک پذیری ، رشد اشتغال ، افزایش گردش مالی ، آینده نگری و فعالیت های نوآورانه عنوان کرد.
دکتر ریاحی با اشاره به حضور تعدا شانزده نفری داوران برای بررسی طرح ها ادامه داد: از مجموع متقاضیان، 80 شرکت به مرحله نخست راه یافتند که در مرحله دوم 42 شرکت باقی مانده و در مرحله سوم ، پس از بازدیدها و داوری‌ها میدانی ،21 شرکت به مرحله سوم رسیدند و در نهایت از بین این تعداد 9 شرکت به عنوان کارآفرین برتر استان انتخاب شدند.

در پایان از کارآفرینان برتر تجلیل به عمل آمد. مهندس سیدامیرحسین حاتمی نسب مدیر عامل شرکت تعاونی دانش بنیان پیشگامان رسانه و آگهی زبده(پرواز) نیز به عنوان کارآفرین نمونه استان یزد در این مراسم تندیس کارآفرینی را از معاون وزیر و استاندار یزد دریافت نمود. همچنین در حاشیه این مراسم به پاس قدردانی از زحمات وی در راه تعالی  تعاونی تبلیغات پرواز، هدیه یادبودی توسط مهندس قبله زاده رئیس هیئت مدیره به ایشان اهدا شد.

شایان ذکر است شرکت تعاونی پیشگامان کار و سرمایه هوشمند از دیگر تعاونی های زیرمجموعه گروه تعاونی پیشگامان، به مدیرعاملی آقای امیرحسین رضائی نژاد، از دیگر برگزیدگان این جشنواره بود.

 

پیشگامان
تعاون
پرواز
آژانس تبلیغاتی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر