پرواز در راه تعالی
سه شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۵
0 نظر
1516 بازدید

پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها با رویکرد نوآوری و تحول در مدیریت و بهره وری تعاونی ها در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و از شرکت تعاونی پیشگامان رسانه و آگهی زبده(پرواز)، با اهدای تندیس بلورین و تقدیرنامه قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی تعاونی تبلیغات پرواز، در این جشنواره که به همت خانه تعاونگران ایران برگزار شد، معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مدیران تعاونی ها و تعاونگران برتر سراسر کشور حضور داشتند. هدف از برگزاری پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی، تجلیل از فعالان و پیشکسوتان بخش تعاونی و تعاونی های سرآمد در حوزه تعالی مدیریت تعاون است.

معاون امورتعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تعاونی ها باید الگویی برای توسعه اقتصاد کشور باشند گفت: دو گروه در ارتقا تعاونی ها موثرند؛ نخست دولت و سپس خود تعاونی ها که سهم عمده ای در این ارتقا دارند.
کلانتری درباره اینکه آیا دولت باید به تعاونی ها یاری رساند افزود: با این موضوع که دولت باید کمک های مالی به تعاونی ها ارائه دهد مخالفم بلکه این تعاونی ها هستند که باید خودشان رشد کنند و ترویج دهنده تعاونی ها باشند در واقع دولت وظیفه توانمندسازی و مشوق سازی دارند و آنان نباید خود را نیازمند دولت بدانند.
وی با تأکید بر بهم پیوستن تعاونی های کوچک و خرد به یکدیگر افزود: تعاونی های کوچک با پیوستن به یکدیگر باعث موفقیت بیشتر در زمینه کارکردها، افزایش سرمایه و در نتیجه درآمد و سود بیشتر خواهند شد.
معاون وزیر تعاون اضافه کرد: هنر دولت این است که میدان را برای نقش آفرینی تعاونی ها باز کند و تعاونی ها در این فضا با نوآوری و نظارت بر خود، توسعه یابند و با این کار تعاونی ها به مظهر اتحاد، اشتغال و افزایش بهره وری در کشور تبدیل می شوند.

شایان ذکر است، تعاونی تبلیغات دانش بنیان پیشگامان رسانه و آگهی زبده (پرواز)، از شرکت های عضو اتحادیه امور زیربنایی پیشگامان است که  با هدف ارتقای سطح تبلیغات و استفاده از دانش روز در این راستا تاسیس گردیده و تاکنون به موفقیت های چشمگیری در سطوح مختلف استانی و  ملی دست یافته است.

 

Taali Taghdir

پرواز
آژانس تبلیغاتی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر