دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان یزد
پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶
0 نظر
1309 بازدید

با حضور معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از تعاونی تبلیغات پرواز تجلیل شد.

 

طی مراسمی و با حضور معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و دبیرکل خانه تعاونگران کشور از تعاونی های برتر و منتخب استان یزد، درسال گذشته تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی تعاونی تبلیغات پرواز، دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان یزد با حضور «امین سازگارنژاد» معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «علی حسین شهریور» دبیرکل خانه تعاونگران کشور، «سیدمحمد میرمحمدی» استاندار یزد، «سید علی عزالدینی» معاون برنامه ریزی و امور  اقتصادی استانداری، «محمد حسین ریاحی» مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و تعاونی های استان، پیش از ظهر امروز در یزد برگزار گردید و از تعاونی های برتر استان با اهدای لوح تقدیر،تندیس و هدیه قدردانی و تجلیل شد.

دبیر کل خانه تعاون گران ایران در این مراسم با تجلیل از تعاونی‌های برتر استان یزد و با اشاره به ظرفیت بالای تعاونی‌ها در رشد و شکوفایی اقتصاد و تحقق اقتصاد مقاومتی از افتتاح خانه تعاون گران در یزد خبر داد.

در بخش دیگری از این مراسم دکتر رضایی نژاد مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان به نمایندگی از تعاونی های برتر استان به ایراد سخن پرداخت و خواستار حضور پررنگ تر تعاونی ها در عرصه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و حتی زیست محیطی شد.

همچنین دکتر سازگارنژاد در سخنانی ضمن تقدیر از تعاونی های برتر استان از تعاونی ها به عنوان ظرفیت های مهم در راه پیشرفت کشور نام برد و توانایی آنها را بسیار بیش از آنچه امروز در اداره امور مختلف کشور به عهده دارند ارزیابی کرد.

شایان ذکر است در این مراسم از شرکت تعاونی پیشگامان کویر،شرکت پیشگامان رسانه و آگهی زبده، پرواز و باشگاه مشتریان پیشگامان ،گام پلاس، به عنوان تعاونی برتر استانی تجلیل به عمل آمد.

پیشگامان
تعاون
ارشاد
پرواز
آژانس تبلیغاتی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر