تعاونی تبلیغات پرواز، حامی بیست و چهارمین همایش سالانه مهندسی مکانیک
پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
0 نظر
1268 بازدید

بیست و چهارمین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک با حمایت و همراهی تعاونی تبلیغات پرواز رسما کار خود را در دانشگاه یزد آغاز نمود.

به گزارش روابط عمومی تعاونی تبلیغات پرواز، افتتاحیه این همایش سالانه صبح هفتم اردیبهشت با حضور اساتید، اعضای هیات علمی و  اندیشمندان حوزه مکانیک  و با هدف تبادل نظر و هم اندیشی بین اساتید و دانشجویان، مهندسین صنعت و پژوهشگران و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی این رشته در دانشکده مکانیک دانشگاه یزد برگزار شد.

در این همایش سه روزه در دو نوبت صبح و عصر اساتید داخلی و خارجی بصورت تخصصی در زمینه های مختلف صنعت مکانیک به ایراد سخنرانی و ارائه مقالات خود می پردازند. برخی از این اساتید عبارتند از: استاد محمد حسین حسنی، استاد نادر جلیلی، دکتر ژوزف اشلاتمن، دکتر احمد همامی، دکتر یونس سنجل، استاد محمد دورعلی، دکتر ابراهیم دینسر، استاد محمد مهدی علیشاهی، استاد سعید ضیائی راد

در آیین افتتاحیه این همایش از سید امیرحسین حاتمی نسب، مدیرعامل تعاونی تبلیغات پرواز به عنوان یکی از حامیان اصلی این همایش علمی با اهدای لوح سپاس تجلیل و از حمایتهای ایشان تقدیر شد.

در کنار این همایش نمایشگاه جانبی صنعت مکانیک و کارگاههای آموزشی مرتبط در صبح و عصر فعال می باشد.

گفتنی است جهت رفاه میهمانان محترم همایش، برنامه هایی برای بازدید از اماکن تاریخی و گردش در بافت تاریخی شهر یزد و همچنین لذت بردن از جاذبه های طبیعی استان یزد تدارک دیده شده است که برخی از آنها عبارتند از:

  • گشت شهری: شامل بازدید از برخی از اماکن تاریخی شهر یزد نظیر مجموعه امیرچخماق، آتشکده زرتشتیان و باغ دولت آباد.
  • رصد ستارگان و بازدید از روستای تاریخی خرانق
  • کویرنوردی: شامل پیاده روی در کویرهای زیبای بافق و پذیرایی با آش سنتی یزد (شولی).

لازم به ذکر است؛ بیست و چهارمین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک تا نهم اردیبهشت ماه ادامه دارد.


نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر