درباره ما

درباره پرواز


در جهان امروز انتقال پیام از راه های گوناگون صورت می گیرد که به هر میزان این پیام ها خلاقانه تر و راهبردی تر باشند، تأثیرشان بیشتر و سریعتر خواهد بود و بدون شک یکی از مؤثرترین راه های انتقال پیام، تبلیغات است. تبلیغاتی مؤثر، چشمگیر و اصولی.

تعاونی تبلیغات پرواز به عنوان اولین و بزرگترین تعاونی دانش بنیان کشور بر آن است تا با ارائه خدماتی متفاوت به مشتریان، طعمی جدید از تبلیغات را به آنها بچشاند، این تعاونی تبلیغات جایگاه تجلی آرمـــان‌ها و به تصویـر کشیدن رویاهای شماست. ما با دانش روز و تجربه چندین ساله خود در به کارگیری هنر و تکنولوژی در دنیای تبلیغات، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز نموده و هم اکنون با گذشت کمتر از چهار سال، دارای بیش از ۴۰۰۰ متر مربع فضای بیلبوردی در سطح کشور هستیم. همچنین تعاونی تبلیغات پرواز توانسته است به عنوان نماینده انحصاری در خطوط هوائی کشور از جمله ایران ایر، آسمان، آتا، نفت و ... تبلیغات روی بدنه و داخل هواپیماهای این ایرلاین ها را برای اولین بار در ایران بر عهده بگیرد.تعاونی تبلیغات پرواز علاوه بر دارا بودن باکس پخش تبلیغات تلویزیونی سازمان صدا و سیما (شبکه های یک تا پنج، شبکه نسیم و آی فیلم) در زمینه ساخت تیزرهای تبلیغاتی و برنامه های مشارکتی نیز فعال است. ارائه مشاوره، طرح ها و روش های نوین تبلیغاتی، برای معرفی کالا جهت دستیابی به جایگاه ویژه در بازارهای داخلی و بین المللی، تحقیقات بازار، تدوین استراتژی و برندسازی و مشاوره تبلیغات و ایده‌پردازی تبلیغاتی  از جمله دیگر خدمات این تعاونی تبلیغاتی است.

اعضای هیئت مدیره پرواز


جمشید گیلانپور عضو هیئت مدیره
سیدمهدی آیت عضو هیئت مدیره
سیدرضا قبله زاده رئیس هیئت مدیره
حسین عزیزمحمدی عضو هیئت مدیره

دپارتمان های پرواز


موسسه فرهنگی هنری شهر هنر و رسانه پرواز

این موسسه با هدف آموزش، پژوهش و تولید در عرصه فرهنگ و هنر و برگزاری دورهای آموزشی و کارگاهی و برپایی جشنواره های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ و هنر بین اقشار مختلف جامعه و جهت دهی به استعداد هنرجویان و مرتبطین با این مجموعه در سال 1395 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه فعالیت گرفت.

ماهنامه شهر رویایی پرواز

این نشریه سعی دارد تا فارغ از هرگونه ملاحظات و تعارفات معمول، تبلیغات خوب و بد را به بوته نقد کارشناسان و فرهیختگان این عرصه بگذارد و راهی روشن را فراروی صاحبان و تولیدکنندگان تبلیغات و روابط عمومی ها قرار دهد.

 

خبرگزاری افق پرواز

پایگاه خبری افق پرواز حاصل تلاش گروهی است که با هدف یاری رسانیدن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران راه‌اندازی شده است و با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.
 

یک تیم فعال و خاص


کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است. هدف از این نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد. حروفچینی لازم در شرایط فعلی لازمه تکنولوژی بود که گذشته، حال و آینده را، بلکه شناخت این ابزار گاه اساسا بدون هدف بود و سئوالهای زیادی در گذشته بوجود می آید، تنها لازمه آن بود.

افتخارات

ادامه مطلب
افتخارات

برخی از افتخارات کسب شده

رزومه پرواز

ادامه مطلب
رزومه پرواز

رزومه تعاونی تبلیغات پرواز

پروازی ها

ادامه مطلب
پروازی ها

همکاران ما در پرواز